Kalendář akcí

Stáž chirurgická na akreditovaném pracovišti
MUDr. Pavel Hájek
St 2.1. — Út 31. 12. 2019
Praha 10
Stomatologická klinika 3. LF UK Praha
Dental Meeting Olomouc 2019
kolektiv
Pá 24.5. — So 25. 5. 2019
Olomouc
Curaden Czech, s.r.o.
Parodontologické dny na Lipně
kolektiv
Pá 24.5. — So 25. 5. 2019
Frymburk
Česká parodontologická společnost, z.s.
Praktická rentgenologie
Barbora Košťálová, DiS. a MUDr. Petr Závodský , Ph.D.
So 25. 5. 2019
Hradec Králové
Hradecký dentální vzdělávací institut s.r.o.
Stratifikace ve frontálním úseku
MDDr. Michal Czyž
So 25. 5. 2019
Nový Jičín
Italdent s.r.o.
Endo ošetření od A do Z, moderní endodoncie jinak.
MUDr. Daniel Ott
So 25. 5. 2019
Liberec
Fénix Dental, s.r.o.
Sklovláknová technologie v ordinaci stomatologa
MUDr. Jan Prouza
Po 27. 5. 2019
České Budějovice
NORA, a.s.
Chirurgie 9 (onemocnění TMK) = VPCHIR 8
MUDr. et MUDr. Vladimír Machoň
Po 27. 5. 2019
Vzdělávací středisko ČSK
Vzdělávací středisko ČSK
Endodoncie a reendodoncie pod mikroskopem
MDDr. Jakub Váša
St 29. 5. 2019
Svobodné Dvory
NORA, a.s.
Kardiopulmonální resuscitace a náhlé příhody v zubní ordinaci
MUDr. Jana Šeblová, Ph.D.
St 29. 5. 2019
Kladno
OSK Kladno - Rakovník
Kurz KPR a řešení neodkladných stavů v zubní praxi (parodontologie 10, stomatochirurgie 11, pedostomatologie 8) = VPPARO 8, VPCHIR 10, VPPEDO 7
MUDr. Vladimír Ščigel, Ph.D.,MBA
St 29. 5. 2019
Vzdělávací středisko ČSK
Vzdělávací středisko ČSK
VPPZL 2: Prevence parodontopatií a základy parodontologie
MUDr. Ladislav Korábek, CSc.
Čt 30. 5. 2019
Vzdělávací středisko ČSK
Vzdělávací středisko ČSK
KPR a řešení neodkladných stavů v zubní praxi
Mgr. Petra Gašparová, MUDr. Dana Hlaváčková, Mgr. Beáta Macejková a Mgr. Gabriela Valentová
Čt 30. 5. 2019
Ostrava
RZP, a.s.
Rekonstrukce defektů s náhradou hrbolků, přímo, nepřímo, onlay či korunka?
MDDr. Michal Přibyl
Čt 30. 5. 2019
Opava
OSK Opava
Hygienické standardy ve stomatologii
Richard Janů
Čt 30. 5. 2019
Třebíč
OSK Třebíč
Osvoboďte se od zavedených konvencí. Estetika může být ještě snadnější
MUDr. Zbyněk Mach
Pá 31. 5. 2019
Kašperské Hory
Soral a Hanzlik, s.r.o.
Let It Flow Dentfest 2019
MDDr. Tomáš Buchta, MUDr. Jan Dražan, MUDr. Martin Georgiev, MUDr. Robert Houba, Ph.D., MUDr. Petr Kořínek, Bc. Jana Křepelková, MUDr. Ivo Marek, MDDr. Břetislav Martiňák, Ing. Filip Svoboda, MUDr. Martin Tomeček a MUDr. Taťána Vrbková
Pá 31.5. — So 1. 6. 2019
Oblanov u Trutnova
YESdent s.r.o.
VPPZL 10: Zobrazovací metody a radiologická hygiena [KURZ OBSAZEN]
MUDr. Jiří Borovec
Pá 31. 5. 2019
Vzdělávací středisko ČSK
Vzdělávací středisko ČSK
Kompozitní onlay od A do Z
MDDr. Ondřej Kříž
Pá 31. 5. 2019
Královské Poříčí
Hu - Fa Dental a.s.
Endo ošetření od A do Z, moderní endodoncie jinak.
doc. MUDr. Luděk Peřinka, CSc.
Pá 31. 5. 2019
Trutnov
Fénix Dental, s.r.o.