Zpět na všechny akce

Dental forum 2018
Pá 9. 11. 2018, Praha 3
MUDr. Ladislav Gregor, MUDr. Daniel Ott a Dr. Grzegorz Witkowski

Určení

  • PZL

Obsah

MUDr. Ladislav Gregor / Adhezivní cementace Základní znalosti adhezivních systémů a přípravy povrchů keramiky a kompozita jsou klíčovým faktorem, který ovlivňuje klinický úspěch nepřímých rekonstrukcí. Obsahem přednášky bude rozdělení adhezivních systémů ve vztahu k cementaci, dělení estetických materiálů podle leptatelnosti, probrání možností chemické vazby a volba konkrétního typu tmelících materiálů ve vztahu k polymerizaci. Step-by-step pracovní postupy cementace budou demonstrovány na klinických případech.

Dr. Grzegorz Witkowski / Každodenní endodoncie - řešení pro záchranu zubů Endo – preparace, výplach, obturace. Co následuje po endodoncii? Teoretická část se bude věnovat tématům: plán ošetření: kdy léčit, kdy extrahovat? / přístupová kavita: správná preparace s ohledem na anatomii zubu / vchod do kořenového kanálku: jak tvarovat, na co se zaměřit? / preparace pro následný proces dekontaminace, vybavení apikální zóny / schůdky: jednoduché a účinné rady, jak obejít schůdky

MUDr. Daniel Ott / Stomatologická dokumentace - nezbytné minimum Racionální návod, jak lze jednoduše a přehledně vést stomatologickou dokumentaci z medicínského pohledu, preventivní prohlídka, záchovná stomatologie, endodoncie a dentoalv. chirurgie. Návod vedení dokumentace v co nejvíce okleštěné, avšak přehledné podobě. Na co si dávat pozor, diagnózy, výkony, informované souhlasy. Zamyšlení nad otázkou, kdo dokumentaci vytváří, zda lékař, zdravotní sestra či dentální hygienistka. Otázka předtištěných textů, elektronický zubní kříž.


 

Místo konání

Praha 3, Hotel Don Giovanni

Cena

4990 Kč

Kód

49/44/2018

Kredity

5

Pořadatel

Dentamed /ČR/, spol. s.r.o.
Pod Lipami 41, 130 00 Praha 3
Kamila Lukášková
kamila.lukaskova[at-sign]dentamed[dot-sign]cz
266 007 125

ČSK

  • Registrovaný teoreticko-praktický kurz

Další akce tohoto pořadatele

Út 23. 10. 2018
Praha 3
Biokeramika versus MTA, a co výplachy?
MDDr. Tomáš Buchta
Dentamed /ČR/, spol. s.r.o.
St 24. 10. 2018
Hradec Králové
Biokeramika versus MTA, a co výplachy?
MDDr. Tomáš Buchta
Dentamed /ČR/, spol. s.r.o.
Čt 25. 10. 2018
Praha
Frontální úsek. Na úsměv s radostí
MUDr. Petr Hajný
Dentamed /ČR/, spol. s.r.o.